Суспільство

Зеленський: Переселенці з Криму будуть жити в окремому “місті-саді” в Україні

Гарант Конституції української держави Володимир Олександрович Зеленський заявив про те, що він домовився з владою Туреччини щодо будівництва містечка для пepeселенців з oкyпyвaнoї частини Кримського півострова. Містечко такого типу буде зведене на території Херсонської області, про це йдеться в повідомленні прес-служби Офісу президента.

Так, згідно зі словами українського лідера, в зведеному містечку для пepecеленців з oкyпoвaної частини Кримського півострова будуть передбачені місця для більш ніж п’ятисот сімей з Криму.

Зеленський сподівається, що будівництво містечка розпочнеться вже в цьому році. Він сказав: “Це містечко ми хочемо побудувати для кримських татар, пepecеленців. І Побудувати його ми маємо намір в поточному році”.

Крім іншого, глава української держави зазначив, що на контрольному пункті в’їзду-виїзду “Чонгар” мають намір створити спеціальний хаб для комфортного перетину українськими громадянами адміністративного кордону з oкyпoвaним Кримом. Крім того, Україна хоче побудувати якісні дороги, щоб можна було забезпечити транспортне сполучення.

Цитата з заяви Зеленського: “Моя ідея в тому, щоб вони побачили, як ми ставимося до людей, до кримчан. Ти приїздиш, а тут – “місто-сад”. Відчуваєш різницю, адже тут все на вищому рівні: заправка, школа, дитсадок, будинки”.

Вам також має сподобатись...