Думки

В Україні зараз дуже багато “жириновських”, перед якими поставлено завдання за будь-яку ціну продовжити олігархічне правління – Портников

Віталій Портников у статті, опублікованій на сайті “Еспрессо”, зазначив, що Володимир Жириновський є “продуктом” радянських спeцcлужб.

За словами політичного оглядача, через цього політика суспільству озвучували найстрашніші і несподівані ідеї. Ті, що не зустрічали громадського спротиву, в результаті ставали ініціативами, запропонованими вже самою владою.

Сьогодні в Україні спостерігається така ж картина.

Проблема в тому, що у нас в країні дуже багато “жириновських”, яким поставлено завдання за всяку ціну добитися продовження олігархічного правління.

Вся справа в тому, що привести у владу за допомогою телевізійних технологій свого ставленика під час деморалізованого і далекому від розуміння реальних національних інтересів України електорату – цього недостатньо. Дуже важливо ще й утримати владу в своїх руках в дуже непростих умовах. Національна економіка загинається, західні країни вимагають продовження боротьби з олігархами і проведення економічних реформ, а в кремлі не збираються відмовлятися від спроб поглинути Україну.

Кожен новий день збереження влади в таких умовах має важливе значення. Цим одним днем влада якраз і живе, намагаючись зрозуміти, як можна втриматися за допомогою небезпечних і несподіваних ідей. Там просто не розуміють одного – ніхто з ними домовлятися не збирається. Українська влада, замість того, щоб посилювати обopoноздатність держави і починати реальну боpoтьбу з олігархами, думає, як дати воду до Криму, і заткнути рот суспільству і ЗМІ.

Вам також має сподобатись...