Україна

Сергій Притула оголосив, що йде в мери Києва

Відомий український шоумен та волонтер Сергій Притула заявив, що балотуватиметься в мери Києва. На виборах міського голови столиці Сергій Притула представлятиме партію “Голос”.

Про це Притула оголосив на під час представлення кандидатів у мери великих міст від партії “Голос”. Відповідне відео Сергій Притула опублікував на своїй сторінці у Facebook.

“Я розумію, що єдина можливість змінити тут щось на краще – це взяти особисту відповідальність за ці зміни. Тому я страшенно радий бути серед людей, що беруть на себе відповідальність і йдуть на ці вибори. І я йду разом з вами”,– заявив Сергій Притула.

“Я розумію, що нам буде важко. Адже одні казатимуть, що таким, як ми, не місце в політиці. Наче це справа для якоїсь касти обраних. Це маячня. Важливо лише те, чи готові ви брати на себе відповідальність перед громадою”, – переконаний політик.

Крім того, він зазначив, що частина людей також стверджує, що політика – це брудна справа. Втім Притула запевняє: якщо туди не будуть іти чесні люди, то вона сама собою не очиститься.

Я розумію скепсис у людей, які будуть думати: “куди він іде”. Та я хочу сказати таке: я з великим задоволенням іду на ці вибори, адже я йду на них не сам,– наголосив Притула.

Він пообіцяв, що в разі свого обрання збирається робити історію успішного міста Києва. Свою команду він пообіцяв представити трохи згодом, але запевнив, що там не буде фотографів, його кумів, інститутських друзів чи учасників шоу “Вар’яти”.

Також Сергій Притула потролив і колишнього очільника партії Святослава Вакарчука. Волонтер заявив, що за рік йому не набридне й він не складе мандат.

“На цих виборах у нас все має вдатися. Я хочу, щоб “Голос” став платформою для чесних людей. Щоб ми завели їх у владу по регіонах. Коли нам це вдасться на місцевих виборах, то на наступних парламентських саме ми маємо стати платформою для об’єднання всіх патріотичних сил України”, – заявив політик.

Вам також має сподобатись...