Україна

Венедиктова приховала в декларації, що має квартиру в Києві, офіційно вона їздить кожен день в ГПУ з Харкова, де у неї житло

Генпрокурор Ірина Венедиктова приховала в декларації, що має квартиру в Києві. Офіційно новоспечений Генпрокурор вказала лише, що має житло в Харкові.

Про це повідомляється в програмі журналістських розслідувань “Схеми”.

Коли журналісти підстерегли Ірину Венедиктову біля її будинку і задали в лоб їй питання про те, чому вона не вказала в декларації, що є власницею квартири в столиці, то вона відповіла, що вказала все, що повинна була вказати, згідно букви закону, адже сама юрист і має досить великий досвід роботи правознавцем, прекрасно розбираючись в законах.

Журналісти також представили інформацію про те, що в будинку, де знаходиться квартира Венедиктової, вартість квартир становить від 500 до 750 тисяч доларів.

Коментуючи інформацію, політтехнолог і журналіст Віктор Уколов в своєму блозі зазначив, що, якщо б у Зеленського виконували Закон, то Венедиктову без конкурсу не призначили б навіть директором ДБР, не кажучи вже про пост Генпрокурора, але боротьби з кopyпцією немає, конкурси фактично скасовані, інформацію про декларації перевіряє не НАЗК, а журналісти.

“Простежте за руками цих фокусників – зараз вони фактично без конкурсу призначають головного податківця. Відставка була в п’ятницю, а документи кандидатів закінчили приймати сьогодні”, – написав Уколов.

Він додає, по Венедиктовій питання принципове – не можна бути Генеральним прокурором і порушувати закон. Генпрокурор офіційно вказала, що живе в Харківській області.

Віктор Уколов

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.

Вам також має сподобатись...