Думки

Багато українців розчарувався в Зеленському, і шукають, йому заміну. Такою заміною цілком може стати Притула – політолог

Політолог Віктор Небоженко зазначив в розмові з журналістами видання “Главред”, що висунення Сергія Притули кандидатом в мери Києва просто принижує партію влади, і ображає її.

За словами політолога, раніше у велику українську політику зайшов один комік, тепер ось заходить інший. Також це ще й серйозний удар по Ірині Верещук – кандидату на посаду мера столиці від “Слуги народу”.

Проте Небоженко переконаний, що Сергій Притула в результаті не вийде в другий тур. Такого сценарію просто не допустять люди, які дали гроші на кампанію Віталію Кличку. Адже зараз вже почала чітко проглядатися змова ряду груп впливу на користь чинного міського голови.

Однак рішення Притули поборотися за посаду мера Києва насправді може виявитися і реалізацією більш довгострокового і амбітного плану – боротьби за президентське крісло.

Ні для кого не секрет, що багато українців вже встигли розчаруватися у Володимира Зеленського, і шукають йому заміну. Такий заміною цілком може стати Притула, який на місцевих виборах поки просто хоче заявити про себе.

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.

Вам також має сподобатись...