Суспільство

Українець вразив шанувальників важкої атлетики! Не знаєте хто такий Богдан Гоза? Український важкоатлет, абсолютний чемпіон Європи до 17 років. А ще він – рекордсмен світу!

Українець вразив шанувальників важкої атлетики!

Не знаєте хто такий Богдан Гоза? Український важкоатлет, абсолютний чемпіон Європи до 17 років, рекордсмен Європи та світу до 17 років, срібним призером Чемпіонату Європи серед юніорів до 20 років… А ще він – рекордсмен світу!

На чемпіонаті світу з важкої атлетики серед юніорів в Узбекистані 19-річний українець Богдан Гоза встановив новий світовий рекорд та виборов три нагороди. Вітаємо!

Спортсмен із Жидачева підняв у ривку штангу вагою 189 кг, став рекордсменом та золотим призером змагань. “Срібло” важкоатлет здобув у поштовху, а у двоборстві його сума склала 402 кг, що теж принесла срібну медаль. Богдан лише на 1 кг поступився переможцю.

В одному з інтерв’ю Богдан зазначив, що важка атлетика розвиває. Завдяки тренуванням стаєш більш скомбінованим. Цього року Богдан прагне стати майстром спорту міжнародного класу, але для цього потрібно підняти в сумі 410 кг. Отже, бажаємо успіхів спортсмену і най мрії здійснюються!

Вам також має сподобатись...