Україна

Руслан Рябошапка: “Вова дав команду мене звільнити”

В одному з особистих листувань, колишній генпрокурор України Руслан Рябошапка заявив своїй співрозмовниці про те, що, на його думку, це звільнення відбулося за особистим наказом президента Зеленського.

Повідомляється, що в ході засідання колишній генеральний прокурор спілкувався з двома людьми – жінкою, яка була підписана як “Ксана”, і екс-главою Офісу президента України Володимира Зеленського Андрієм Богданом.

В ході листування з “Ксанаою” Рябошапка висловлює свою впевненість в тому, що його звільнення було прямою вказівкою Зеленського. У свою чергу, “Ксана” відповідає Рябошапка словами підтримки.

Варто зазначити, що ні в разі листування з “Ксаною”, ні в випадку з Богданом, повну розмову кореспондентам не вдалося зафіксувати.

Ксана: Але вони всю ніч працювали з кожним. Оскільки зосередилися на Кабміні – то тебе менше чіпали, але зараз риторика вже впевнена.

Рябошапка: Ага, я помітив.

Ксана: І Венедиктова ж мочить.

Рябошапка: Вова дав команду мене звільнити.

Ксана: Тоді “жгі” в Парламенті. Сил тобі.

Рябошапка: Мерсі.

Інша частина листування вже не зовсім розбірлива. Від частини можна зрозуміти, що Ксана обговорює з Рябошапкою те, як проголосували за його відставку різні фракції.”. По всій видимості – своєю мовою.

Також, як було згадано вище, колишній генпрокурор поспілкувався і з екс-главою ОП Андрієм Богданом. Про що конкретно вони листувалися, зрозуміти важко:

Рябошапка: Арахамія

Богдан: П..ди йому дав

Рябошапка: Вони наговорили дурниць

Богдан: Дебіли бл … ть погані

Богдан: Ну шо там у вас?

Рябошапка: А ти де дивишся ТБ?

Вам також має сподобатись...