Суспільство

Остання крапля – привітання настоятелем у Фейсбуці президента країни-окупанта з іменинами: Ще одна парафія перейшла до ПЦУ

Дорогі брати і сестри!

Наша велика і дружна церковна родина щиро вітає у своєму складі парафію села Галинівка, що на Волині. Нещодавно Свято-Сергіївська релігійна громада прийняла рішення про приєднання до Православної Церкви України.

Мешканці села розповідають: думали про перехід вже давно, й останньою краплею стало привітання настоятелем у Фейсбуці президента країни-окупанта з іменинами. Тоді громада написала прохання на ім’я Преосвященного єпископа Матфея, щоби її прийняли у склад Володимир-Волинської єпархії Православної Церкви України.

Нині мають нового священнослужителя, який відновив богослужіння й молитву, яка лине українською мовою – поки що лише на території храму.

Громаді ще належить повернути собі храм, збудований спільними зусиллями. Бажаємо їм у цьому Господньої допомоги та наснаги у боротьбі за справедливість.

Дякуємо Богові та підносимо молитви за наших братів і сестер, які ствердили свій вибір – належати до єдиної помісної Православної Церкви України. Її двері завжди відкриті для всіх!

Православна церква України

Вам також має сподобатись...