Україна

“Це стане гарантією суверенітету”: Україні запропонували повернути ядерний статус

Будапештський меморандум виявився неефективним, і влада України повинна замислитися над тим, щоб повернути країні ядерний статус. Про це в інтерв’ю журналісту Роману Цимбалюку заявив російський адвокат Марк Фейгін.

Він вважає, що повернення ядерного статусу України допоможе захистити її суверенітет.

Адвокат підкреслив, що Будапештський меморандум виявився неефективним, оскільки Україна втратила свою територіальну цілісність, і гарантам цього меморандуму – Росії, США і Великобританії потрібно задуматися про те, щоб Україна змогла Отримати ядерну зброю.

“Ми бачимо, як ті, хто має навіть не саму ядерну зброю, а порогові країни, м’яко кажучи, з ними якось не особливо хочуть зв’язуватися. Ядерний клуб розширюється, хочемо ми цього чи ні”, – нагадує Фейгін.

За його словами, кожній країні доводиться захищати свій суверенітет, особливо це стосується тих держав, які є сусідами з агресором.

Пороговими країнами називають держави, які раніше прийняли рішення про виробництво власного ядерного озброєння або іншої зброї, яка призначена для масового знищення.

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.

Вам також має сподобатись...