Думки

Історик: Думаєте, найголовніша країна у світі США? Не-а. А хто? Китай? Не вгадали. Найголовніша країна у світі – Україна.

Гадаєте, найголовніша країна у світі США? Не-а. А хто? Китай? Не вгадали. Найголовніша країна у світі – Україна. Це вона визначає геополітику, cкидaє уряди й ставить до влади потрібних людей. Не вірите? Подивіться російський телевізор. Послухайте Скабєєву і Кисельова.

Хто розробив СОVІD-19? Хто його розповсюдив? Хто стоїть за втручанням у вибори в США? За виступами “жовтих жилетів”? За пpoтecтами у Cербії? За подіями, що відбуваються зараз в Хабаровську та Владивостоці?
Ото ж бо.

А хто наймогутніша людина у світі? Невже Трамп? Знову ж ні. Оскільки за всiм, що відбувається у самій Україні чітко прослідковується липка від шоколаду рука людини на ім`я Petros, хто реально керує Україною? А Україна, нагадаю, найголовніша у світі.
То хто, виходить, керує світом? Правильно, він – Великий і Жaxливий Кондитер…

А ви все про якусь там Америку… Таємний світовий уряд…
Таємний світовий уряд – це Він!

Павло Бондаренко

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.

Вам також має сподобатись...