Блоги

ІНТЕРЕСНО, хоча очікувано: Юлія Тимошенко та партія “Батьківщина” офіційно підтримали лідера Радикальної партії Олега Ляшка на довиборах до Верховної ради – блогер

ІНТЕРЕСНО, хоча очікувано: 

Юлія Тимошенко та партія «Батьківщина» офіційно підтримали лідера Радикальної партії Олега Ляшка на довиборах до Верховної ради по 208-му виборчому окрузі на Чернігівщині. 

От якщо відійти від приколів, мемів та сміх*йочків, то скажу чисто від себе: і що? Давно зрозуміло всім, кому треба, що це мало статися. Ситуативні союзи, тим більше подібні – давня і стала практика в Українській політиці. Давайте побудемо політиками, а не Бесарабським ринком. 

Ну і взагалі: говорив з багатьма Друзями, які представляють АБСОЛЮТНО різні Українські політичні табори (я дружу з людьми, а не по партійному принципу), так всі сходяться на думці, що Ляшка в цій Раді бракує.  

Так що норм: “Батьківщина” підтримає, Ляшко зайде – і буде хр*нячіть монобільшість. У нього, повірте, це виходитиме набагато якісніше, ніж у Льоши Гончарєнко. Ну не дотягує він до ляшківської майстерності) 

До речі: я взяв для посту світлину з “Тарифного Майдану” 2015-го року, коли шляхи Тимошенко і Ляшка політично вже розійшлись. А то з ресторану всі сували цьогорічну, ніби як щось нове… Теж мені біном Н’ютона.

Назар Приходько

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.

Вам також має сподобатись...