Суспільство

Залишимо образи в минулому! Треба об’єднуватись навколо партії Порошенка – Ярош виступив із закликом

Дмитро Ярош висловився за те, щоб всі патріотичні, проукраїнські сили залишили в минулому образи і свої особисті амбіції, і почали шукати точки дотику з іншими проукраїнськими силами, які також стоять на одних і тих же принципах.

Таку думку Ярош висловив під час спілкування з журналістами після багатотисячної акції проти реваншу п’ятої колони Кремля, яка відбулася в центрі Дніпра.

За словами Дмитра Яроша, сьогодні потрібно говорити не тільки про об’єднання проукраїнських політичних сил на рівні окремих регіонів, того ж Дніпра, а й про об’єднання на загальнодержавному рівні.

Ярош висловив свою особисту думку, що партія п’ятого президента України Петра Порошенка “Європейська Солідарність” сьогодні має найбільші рейтинги серед інших проукраїнських сил.

Це потрібно врахувати тим, для кого слово “Україна” не порожній звук. Не потрібно розтягувати електорат, заплутуючи людей, потрібно об’єднуватися в один кулак з “ЄС” і давати відсіч Кремлю єдиним фронтом.

Екснардеп підкреслив, він вже не раз говорив, що сила українців в єдності. Це вже доведено історією. Україна здобули перемогу під час Революції Гідності, тому що об’єдналися. Також вдалося зупинити російського агресора, лише після того, як відбулося об’єднання.

Вам також має сподобатись...