Блоги

Це брати Ігор та Григорій. Все своє життя вони працювали на Україну. Що вони отримали за це від держави? Ніц! – блогер

Це брати Ігор та Григорій. Все своє життя вони працювали на Україну. Що вони отримали за це від держави? Ніц! Так, пару обленерго, Динамо Київ та інші, нікому не потрібні, активи. Як і всі ми, вони сподівалися на нове, краще життя після Майдану. Але доля склалася інакше. 

Рeжим Порошенка руками Гонтарєвої та мaрiонеткових Лондонських судів хотів забрати у братів заощадження. Ця працьовита сім’я залишилася без засобів до існування. Добре, що є небайдужі люди, активісти, які допомогли. А потім змінилася влада і у братів з’явився шанс на справедливість. Новий президент пообіцяв боротися з олігархами, а простих людей, таких як Ігор та Григорій, підтримувати. І він дотримався обіцянки! 

Сьогодні Київський апеляційний суд зобов’язав державний Приватбанк виплатити братам 250 млн доларів. Тепер вони, вперше за довгий час, зможуть купити трохи їжі!  

Дякую президентові Зеленському за відновлення справедливості! Слава Україні! Переможемо!

Сергій Марченко

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.

Вам також має сподобатись...