Блоги

Розкажу вам цікавинку з виборів Президента у наших сусідів та Друзів поляків. Дай Бог нам дорости до таких несистемних політиків, як Шимон Головня – Назар Приходько

Допис з Facebook сторінки відомого українського блогера Назара Приходько.

Пряма мова:

Розкажу вам цікавинку з виборів Президента у наших сусідів та Друзів поляків.

Це – Шимон Головня, кандидат в Президенти. Йому 43 роки. Несистемний кандидат, журналіст та телеведучий, зокрема проекту “Польща має талант”.

Багато хто з політичних оглядачів в Україні пробує порівняти його з Володимиром Зеленським, спираючись саме на несистемність та телевізійну кар’єру, але я б цього не робив. І ось чому:

На відміну від Зеленського, Головня – двічі перебував у новіціаті ордену Домініканців, був католицьким оглядачем, як журналіст, а також дуже потужним Волонтером. Головня заснував філію фонду “Малтійська допомога” і допомагав збирати гуманітарку для таких країн як: Бангладеш, Мавританія, Руанда, Буркіна-Фасо та Сенегал.

Був послом Цілей ООН в галузі сталого розвитку.

Тобто да – несистемний кандидат, але на ТРИ голови вище за Зеленського в плані громадської та волонтерської діяльності, освічений, розуміється в питаннях теології… І при цьому всьому – зайняв ТРЕТЄ місце в перегонах. Розумієте? ТРЕТЄ,

Зараз, перед другим туром, у нього так звана “золота акція” і саме голоси виборців Головні вирішать, хто буде Президентом. Чи залишиться у керма діючий Голова Держави Анджей Дуда, чи стане головний опозиціонер Рафаш Тшасковський.

Поляки зробили ставку на системних політиків і в будь-якому разі не прогадають, та навіть несистемний політик у них он який, а не посміховисько криворізьке. Дай Бог нам дорости до таких несистемних політиків, як Шимон Головня.

Назар Приходько

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.

Вам також має сподобатись...