Думки

Потрібно перекладача: В Росії розповіли, якою мовою Порошенко вів телефонні переговори стосовно Мінських угод

Експрезидент України Петро Порошенко використовував англійську мову для ведення телефонних переговорів, що стосуються Мінських домовленостей.

За інформацією ТАСС, про це повідомив радник Департаменту лінгвістичного забезпечення Міністерства закордонних справ Росії Олексій Садиков.

Він зазначив, що Порошенко вважав за краще під час телефонних переговорів за мінським формату використовувати англійську мову. У зв’язку з цим з російської сторони було викликано перекладача з англійської мови.

В 2015 році переговори Петра Порошенка і Володимира Путіна в Мінську завершилися підписанням документа, що складається з 13 пунктів, який повинен був стати запорукою реалізації попередніх мінських угод.

Порошенко пояснив, чому Мінські угоди – це добре. До того ж, глава ОБСЄ закликав згадати, що Мінські угоди підписані, щоб їх виконувати.

Також відомо, що нинішній президент України Володимир Зеленський підтримав ідею патрулювання кордону на Донбасі з ОБСЄ і “ЛДНР”. Разом з тим, глава держави вважає, що закінчить війну на Донбасі за п’ять років.

Вам також має сподобатись...