Суспільство

Порошенко: Перед виборами багато говорили, що треба просто припинити “заробляти на війні”. Питання – хто ж тоді заробляє на війні сьогодні

Експрезидент України Петро Порошенко в інтерв’ю Адаму Міхніку нагадав, що нова команда перебуває при владі вже 9 місяців, однак закінчення війни на Донбасі так і не видно.

Більш того – п’ятий президент і лідер партії 2Європейська солідарність” нагадав, що тільки в цьому році Україна втратила на Донбасі 10 своїх героїв. Ще 30 наших бійців отримали поранення.

Тим часом Володимир Путін на саміті лідерів країн “нормандської четвірки” обіцяв, що обстріли українських позицій припиняться 31 грудня.

Під час президентської кампанії багато говорили, що потрібно просто припинити “заробляти на війні”.

У зв’язку з цим виникає логічне запитання – хто ж тоді заробляє на війні сьогодні? Крім того, є ще й ряд інших неприємних запитань.

Наприклад, чому скоротили поставки необхідного спорядження в ЗСУ? Чому зросли ціни на вітчизняні озброєння – адже війна не закінчилася?

Порошенко стверджує, що в ході передвиборної кампанії в минулому році просто використовувалися тези Володимира Путіна, спрямовані особисто проти нього. Просто тоді всі їх цинічно повторювали.

Вам також має сподобатись...