Блоги

Політолог: Почитав Постанову про звільнення Рябошапки. Більш брехливого документу – давно не бачив

Почитав Постанову про звільнення Рябошапки. Ну що тут сказати, більш політично заангажованого і брехливого документу – давно не бачив.

Найгірше те, що депутатив у проекті Постанови повністю нівелювали принцип «презумпції невинності.»

Вони не просто прописали у Постанові поіменно винних (Садовий, Гладковський та інш), але ще й поставили у вину Прокурору, що ці люди до цього часу не сидять.

Уявляєте який сюр? Є докази, не має доказів – але Садовий, Гладковський та інші повинні сісти бо на це є соціальний запит.
Не докази, а соціальний запит.
Як на мене, ця Постанова – прямий тиск на слідство, суд і пахне політичною заангажованістю

А якщо згадати тезу Бужанського, що слідство, обвинування, суд і захист мають працювати як одне ціле – мені стає не по собі. Згадую «славні» 1936-1938 роки рік, коли прокурор Вишинський на догоду Сталіну чинив розправу над його політичними опонентами.

Думаєте не правий?

Тоді згадайте, вчора депутатка Смаглюк хвалила на телебаченні Портнова.

І якщо чесно – не здивусь, якщо за пару днів внесуть подання на його призначення Генпрокурором.

Дійсно – какая разніца? Адже Портнов і Вишинський ментально два чоботи лапті, родом з Руського Міра.

Не хочу нагнітати паніку, але якщо Портнов очолить ГПУ, повірте соціальний запит на посадку багатьох проєвропейських політичних та громадських діячів прийде дуже швидко.

Це не нагнітання паніки. Це інформація до того, що пора припинити ділитись і фргментуватись, а починати обєднуватись. Часу дуже мало.

Viktor Taran

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.

Вам також має сподобатись...