Суспільство

Партія “Європейська солідарність” закликала Зеленського повідомити українському суспільству, чи збирається він їхати в Москви 9 травня

Прес-служба “Європейської солідарності” оприлюднила заяву партії щодо ініціативи, запропонованої депутатами фракції “Опозиційної платформи – За життя”.

Нагадаємо, що сьогодні на погоджувальній раді представник даної політичної сили Вадим Рабинович запропонував сформувати в українському парламенті делегацію, яка вирушить 9 травня до Москви, щоб взяти участь у Параді Перемоги.

У “Європейській солідарності” підкреслили, що дана ініціатива була прогнозована. Сьогодні в Україні peвaншиcти все вище піднімають голови, тоді як нинішня влада дивиться на все це крізь пальці. Керівництво парламенту ніяк не відреагувало на пpopocійську промову Рабиновича, хоча воно досить охоче коментує виступи народних депутатів з табору демократичної опозиції.

У “Європейській солідарності” вважають, що зараз настав час для того, щоб свою позицію озвучив глава держави. Володимир Зеленський повинен дати українському суспільству чітку відповідь на питання, чи збирається він їхати 9 травня до Москви, щоб взяти участь в параді Перемоги? Також таку відповідь повинні дати і представники “Слуги народу” – чи збираються члени партії Зеленського приєднатися до делегації, яку планує формувати ОТЗЖ?

Вам також має сподобатись...