Блоги

Ну що, бумеранг повернувся до Зеленського. Тепер він сам перетворився в посміховисько – Береза

Нардеп 8-го скликання Верховної Ради Борислав Береза ​​пише на своїй сторінці в Facebook, Володимир Зеленський і його оточення болicно сприймають, коли над ними сміються.

При цьому вони забувають, як самі сміялися над владою зі сцени.

Але найсмішніше, що всі ті жарти, які весело Зеленський відпускав по відношенню до політиків, тепер абсолютно заслужено цитують по відношенню до нього. І йому це сильно не подобається. І його фанатам теж не подобається, що їх кумир перетворюється на посміховисько.

А що поробиш? Це бумеранг. І він повернувся до запустившему.

За словами Борислава Берези, насправді є один вихід, щоб припинити глузування.

Зеленському потрібно просто припинити робити помилки і спускати все в унітаз, що було напрацьовано до нього, але поки у нього не виходить. Значить і далі буде об’єктом для насмішок і його дії точно не зроблять Україну сильнішою, а українців щасливішими. На жаль, це діагноз.

Нардеп зазначає, як би там не було, більшість самa вирішилa пepeхворіти цією хвopoбою, а за лікyвaння люди заплатять – своїм втраченим часом і втраченими можливостями. Головне, щоб з цього всi зробили висновки. “Я не впевнений, що всі зможуть зробити правильні висновки і ось це насторожує по відношенню до перспектив України”, – резюмував Береза.

Borislav Bereza

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.

Вам також має сподобатись...