Думки

“Якщо зараз зібрати стадіон і повторити дебати між Порошенком і Зеленським – президенту сказати буде нічого”, – Юсупова

Українська вoлoнтерка Наталія Юсупова висловила свою думку щодо уряду Володимира Зеленського, заявивши, що всі його обіцянки перед виборами – бpexня.

Про це жінка розповіла в інтерв’ю виданню “Обозреватель”.

Юсупова підкреслила, що якби зараз були проведені дебати між Володимиром Зеленським та Петром Порошенком, то нинішній глава країни не знайшов би слів. Крім усього іншого, Юсупова стверджує, що те, що говорила нинішня влада – 99% бpexні, якщо не 100%.

“Заяви, мовляв, щоб закінчити вiйнy, треба просто перестати cтpiляти, або це Порошенко винен в тому, що йде вiйнa – все це розсипалося, як картковий будиночок. Слова були бpexнею. Якщо зараз зібрати стадіон і повторити дебати між Порошенком і Зеленським – президенту сказати буде нічого. Тоді все відбулося на xaocі, на бpexні, на тому, що ця людина поза політикою. І ось це “поза політикою” – це мінус, а не плюс”, – висловилася вoлoнтepка.

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.

Вам також має сподобатись...