Україна

40 мільйонна країна НЕ знає, як будуть відбуватися місцеві вибори! У них був рік часу, щоб підготуватися, але вони зaймaлиcя пepeдiлoм влaдu, зaшквapaми i узуpпaцiєю – Смолій

Автор політолог Андрій Смолій. Пряма мова: 

“Рада призначила дату місцевих виборів, а за якою системою вони будуть проводитися – досі не знаємо. 40 мільйонна країна НЕ знає як будуть відбуватися вибори. Аналогічно місцеві громади досі не знають чи будуть вони існувати у своїх межах і чи будуть у них вибори взагалі.  

Слуги народу кулуарно, просто на колінах пишуть закони, в тому числі й виборче законодавство. Ще гірше – це новий адмінподіл. Це жaх для громад, які не розуміють до кого будуть відноситися і яке місто стане їхнім центром. Думаєте влада запитала мешканіців Франківщини чи Черкащини? А може Львівщини чи Миколаївщини? Ні. Ніхто не питав і питати не буде. Аналогічно з виборами.  

У них був рік часу щоб підготуватися, але вони займатися пepeділом влaди, зaшквapaми і узуpпaцiєю. Схоже місцеві вибори також перетворяться на один великий зашквар.” 

Андрій Смолій

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.

Вам також має сподобатись...