Суспільство

Знову переводимо годинник: Україна переходить на літній час

В кінці березня Україна знову перейде на літній час. За традицією процедура переведення годинників здійснюється в ніч на останню неділю березня. Цього разу годинник доведеться переводити в ніч з 28 на 29 березня.

О третій годині ночі всі годинники будуть переведені на годину вперед. Вважається, що саме перехід на літній час може вкрай негативно позначитися на самопочутті.

Коли ми переводимо годинники на зимовий час, у нас з’являється додаткова година на сон і відпочинок, проте навесні, коли організм серйозно втомився від холоду і дефіциту вітамінів, йому буде ще складніше пережити дуже ранній підйом вранці.

Медики нагадують, що в неділю доведеться вставати на годину раніше, і, можливо, за вікнами ще буде темно. Саме в цей день організм піддається найбільшому стресу. З цієї причини лікарі рекомендують готуватися до переходу на літній час мінімум за 2 тижні до переведення годинників. Кожен день намагайтеся лягати спати на кілька хвилин раніше, ніж зазвичай, також заводьте будильник на кілька хвилин раніше звичайного часу підйому.

За тиждень до переходу на літній час скоректуйте свій режим дня. Намагайтеся висипатися і проводити багато часу на свіжому повітрі, тим більше погода дозволяє це робити. Не ігноруйте зарядку вранці і здоровий раціон харчування. За кілька днів до переведення годинників відмовтеся від алкоголю і напоїв, що містять кофеїн.

Вам також має сподобатись...