Без категорії

Знайомтеся! Це Олексій Семенюшко. Сьогодні він вийшли на пpoтecт! Знаєте яка причина? Подивіться уважно на фото. Вас нічого не вражає?..

Знайомтеся. Це Олексій Іванович Семенюшко. Він виховує для України олімпійських чемпіонів. Олімпійський коледж, який він очолює, дав Україні 23 олімпійських чемпіонів, 192 чемпіонів світу та європи, 45 заслужених майстрів спорту, 2000 майстрів спорту. В коледжі організовано курси української мови, щоб українські спортсмени гарно володіли українською. Це успішний навчальний заклад України, який плекає спортсменів-українців. 

А це його вихованці. Серед них Богдан Грицай, який викликав Усіка на двобій через усікові рускомірські висловлювання. Вихованці, яких ви бачите, оголосили страйк, протестуючи проти дій кабінету міністрів, який вирішив цей коледж реорганізувати. Уже й наказ є. З дня на день очікується створення ліквідаційної комісії. Діти не розуміють, чому їх ліквідовують, адже вони приносять Україні славу.  

Кажуть, їх розформовують, бо їхній заклад має 16 гектарів землі. Так, справді 16 ласих гектарів існують. Але то причина для замилювання очей. Бо справжня причина – інша. 

Знаєте яка причина? Подивіться уважно на фотографії. Вас нічого не вражає?  

Підказую. Чи ви особисто знаєте багатьох керівників навчальних закладів, які б разом з вихованцями вийшли 

а). на протест 

б). вийшли під червоно-чорними прапорами?  

Ви таких керівників знаєте? А студентів таких знаєте? Я знаю кількох хлопців і дівчат з різних освітніх закладів. А тут весь освітній заклад такий. 

То що, здогадалися, чому їх розформовує кабмін, яким керує Єрмак, яким керує ФСБ.  

Знищити українське. Ось справжня причина. Не повинно бути в одному місці сконцентровано стільки патріотів. От і прийнято рішення їх розформувати, а значить розчинити серед інших зросійщених спортсменів, якими кишить український спорт. Перетворити (асимілювати) в какіх разніц; щоб, як Усік не знали чий Крим; яким би були братами ті, хто в нас стріляє; яким би було пофіг, якою мовою говорити.

Ці діти знають. А ще вони майже всі розмовляють українською. Якою мовою розмовляють усі інші тренери й спортсмени в Україні? Отож.  

Знайомтеся. Це сучасна форма геноциду українців.  

Закликаю письменників, акторів, музикантів, політиків усіх проукраїнських партій не стояти осторонь, а піднятися на захист українських спортсменів. Відстоїмо їх, відстоїмо в майбутньому інших українців, а з ними й Україну.

Лариса Ніцой

Вам також має сподобатись...