Україна

“За його спиною приймають рішення”: Погребинський назвав Зеленського “слабаком”

Президент України Володимир Зеленський не здатний приймати самостійні рішення, і глава держави перебуває під повним контролем колоніальної адміністрації.

В ефірі інтернет-каналу Topinform про це заявив політолог Михайло Погребинський. Під колоніальною адміністрацією він має на увазі міжнародні фонди і представників західних структур.

“Слабак в ролі президента. За його спиною приймають рішення, призначають людей – він не може звільнити”, – підкреслив експерт.

Нагадаємо, що раніше Погребинський також жopcтко висловився на адресу президента і підкреслив, що в разі, якщо Міжнародний валютний фонд не виділить черговий транш Києву, Зеленському доведеться шукати літак і терміново вилітати в Оман. Погребинський відзначав, що без кредиту МВФ владі країни вже не вдасться виплачувати зарплати і пенсії.

Якщо Київ не отримає черговий транш, влада може прийняти рішення про запуск друкарського верстата. Якщо це станеться, то всього за 1-2 місяці долар в Україні подорожчає до 300 гривень.

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.

Вам також має сподобатись...