Вчителі в приватних школах: як їхній підхід до навчання відрізняється від державних шкіл

Перед багатьма батьками постає питання: що краще обрати для дитини школу приватну чи державну? Адже це зовсім різні установи зі своїми перевагами та недоліками. І саме головне як вчителі приватних шкіл визначають методику навчання в груповому та індивідуальному підході. Як унікальний навчальний заклад в Києві батьки обирають приватну школу «Холлі»! Позитивні відгуки батьків показують що заклад у своїй роботі поєднує не лише якісну освіту, а і затишну та ефективну атмосферу. До речі щоб зробити заявку на пробний урок перейдіть на сайт https://hollyclub.com.ua/ і ви переконаєтесь у самі професіоналізмі керівників закладу. А тепер розглянемо особливості навчання вчителів приватних та державних шкіл.

Чим відрізняються вчителі державних та приватних шкіл

Чи потрібно відповідати всім вимогам, які суспільство висуває до вчителів? Розглянемо достеменно відмінності між вчителями приватних та державних шкіл, які нададуть батькам роз’яснення в цьому питанні.

Характеристика вчителя приватної школи

Навчання у приватній школі спрямоване на те, щоб дитина усвідомила себе як унікальну особистість, розкрила свій потенціал. Викладачі роблять все, щоб мотивувати дитину до навчання, і не тільки це:

  1. Спеціалізуватися на педагогіці, психології, фізіології та гігієні;
  2. Мати специфікацію розвитку інтересів та потреб учнів, основи їх творчої діяльності;
  3. Виконувати методику пошуку та підтримки молодих талантів;
  4. Знати зміст навчальної програми, методику та організацію додаткової освіти дітей, науково-технічної, естетичної, туристично-краєзнавчої, оздоровчо-спортивної, дозвільної діяльності;
  5. Розроблювати програм занять гуртків, секцій, студій, клубних об'єднань.
  6. Розвивати в собі сучасні педагогічні технології продуктивного, диференційованого навчання;
  7. Мати методи переконання та аргументувати свою позицію, встановлювати контакти з учнями різного віку і їх батьками;
  8. Знати технології діагностики причин конфліктних ситуацій, їх профілактики та дозволи;
  9. Об'єктивно оцінювати знання учнів на основі тестування та інших методів контролю.
  10. Проводити заняття з навчальної дисципліни, спираючись на досягнення в галузі педагогічної та сучасних технологій.
  11. Організовувати позаурочну діяльність — конкурси з предмету, тематичні вечори з обліком історико-культурної своєрідності регіону;
  12. Допомагати дітям, які не освоїли необхідний матеріал — пропонувати спеціальні завдання та індивідуальні консультації, підключати інших педагогів.

Тепер ви бачите що підхід до навчання у приватних школах полягає в тому, що вони самі мають можливість встановлювати свої власні стандарти та критерії, що дозволяє підтримувати високий рівень викладання. Фахівці застосовують інноваційні методи та технології у навчанні, що сприяє більш глибокому розумінню матеріалу. Якщо ви хочете, щоб ваша дитина навчалась за сучасними та актуальними навчальними планами, тоді вам підійде приватна школа Холлі з ефективним і цікавим процесом навчання.

відмінності між вчителями приватних та державних шкіл

Яку кваліфікацію мають вчителі в приватних школах

Чи зобов'язаний педагог здобувати додаткову професійну освіту? Так, у законі «Про освіту» сказано, що педагог має постійно розвиватись, це його обов'язок. Щоправда, його не можна змусити і покарати: педагога не можна звільняти, якщо він цурається отримання додаткової освіти. Але кваліфікація вчителів у приватних школах обов’язкова, адже заклад повинен підтримувати свій високий статус. До того ж батьки завжди будуть йти туди де школа має тільки позитивні відгуки не тільки на сайті, а і в своєму місті. Розглянемо причини через які батьки віддають дитину навчатись в приватну школу

  • Батьки від початку розуміють, за що вони платять. Перелік послуг, що надаються приватними установами, обговорюється на стадії знайомства. У разі будь-яких розбіжностей батьки обґрунтовано висувають претензії щодо того чи іншого пункту.
  • Кваліфікація вчителів у платних школах часто набагато вища. У приватній школі викладачі проходять суворий добір та дотримуються норм спілкування з учнями та батьками, прийнятими у конкретній школі.
  • Приватні школи практикують персональний підхід до кожної дитини, бо по кількості дітей розмір класів у приватних школах не більше 5 або 10. Відповідно, вчитель приділяє набагато більше уваги кожному. Педагоги враховують особливості дітей та вибудовують комфортну та зрозумілу систему навчання.

підхід до навчання у приватних школах

Приватні школи йдуть у ногу з часом і «Холлі» — інноваційна приватна початкова школа Київ Борщагівка не виключення! Це і нові технології навчання, і оснащені сучасним обладнанням навчальні класи, наукові лабораторії, власні басейни та інші приміщення. Діти навчаються у комфортних та безпечних умовах. Тому просимо вас відвідати цей освітній заклад, адже у кожної дитини свій шлях до досягнення результату. Отже, викладачеві необхідно врахувати темперамент, темп роботи, інтереси кожної дитини в класі та адаптувати під кожну систему оцінок та навчальну програму.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *