Блоги

В Україні, як під час Смути, цар начебто і є, але замість нього правлять 7 бояр, – політолог

Відомий український політолог і блогер Віктор Бобиренко в своєму блозі пише про те, що ми часто говоримо про те, як ми відрізняємося від росіян. Ми пишаємося своєю несхожістю з ними. Однак, наша ментальність десь посередині між Москвою і Європою. І у нас багато як одних, так і інших ментальних рис. Тому що росли ми в Європі, але потім затягнуло нас в Азію. І більше 300 років нас вчили управлятися па-русскі. Ось і виросли такі.

За словами політолога, в 1610-1612 роках в Москві, під час Смути була така Самбірщина, коли за царя обрали польського королевича Владислава. А поки він не вступив на престол правили сім бояр. Є схожа ситуація у нас і сьогодні. Ні, цар у нас є. Він навіть Трампу може похвалитися холопами, згадайте, як він хвалився, що у нього на 100% свій генпрокурор. Той, хто хоче хоча б трохи бути в команді, повинен обов’язково публічно говорити про Найвеличнішого, що все осяяне ним. Тобто, титул є. Реальна влада начебто є, але цар тільки підписує. Він легітимізує. А так, як цар – не дуже розуміє, про що часто йде мова, то рішення йому готують інші люди.

За словами Бобиренка, спочатку навколо Зеленського були лише Пінчук і Коломойський. Той, хто дивиться в офісі від Коломойського Богдан – не допускав нікого до вух Найвеличнішого. Потім в свердловину протиснувся і Ахметов. Телеканал “Україна” тепер прославляє президента. І люди в уряді, лояльні до Ріната Леонідовича. Потім і Аваков, привівши Володимира Олександровича на судилище ветеранів у справі Шеремета – фактично став з ним подільником і увійшов в коло тих, хто приймає рішення. Ну і з заміною Богдана на Єрмака – останній теж увійшов в коло наближених.

Віктор Бобиренко

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.

Вам також має сподобатись...