Суспільство

У кожного пенсіонера вкрали по 2700 гривень. На півмільйонні премії – гроші є, а на нещасні 300 гривень доплат пенсіонерам нема – Ляшко

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко висловився щодо індексації пенсій в Україні.

Пряма мова:

“В кожного пенсіонера вкрaли по 2700 гривень!

Міністр соцполітики розповідає, що індексація пенсій, на яку розраховують 8 мільйонів пенсіонерів, відбудеться з вересня місяця.

А чому з вересня, а не з березня? Чому уряд реформаторів крaдe в людей надбавки за 9 місяців? В середньому сума індексації складе 300 гривень, за 9 місяців це 2700 гривень.

Щоб проіндексувати пенсії на цю суму треба 24 мільярди гривень. Вони кажуть, що грoшей нема. Брeхня. На погашення бoргів 400 мільярдів гривень боргів – є, собі на півмільйонні премії – є, а на ті нещасні 300 гривень доплат пенсіонерам нема?

Вони брeхaли з самого початку, бо не заклали ці гроші в бюджеті, порушивши закон про щорічну індексацію пенсій. А також зменшили дотації до Пенсійного фонду на 2 мільярди, тепер викручуються, як вужі на пательні.

Наша вимога – негайно проголосувати за збільшення мінімальної зарплати до 5500-6000 гривень, що збільшить надходження до Пенсійного фонду на 15-17 мільярдів гривень, і скасувати податок на доходи фізосіб з мінімалки.”

Олег Ляшко

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.

Вам також має сподобатись...