Блоги

Тож хто з них “фeльдшep”? Супрун чи Степанов? Ось яку освіту отримав “новоє молодоє ліцо в командє Зєлєнского? – блогер

Тож хто з них “фельдшер”?

До речі, Супрун – не фельдшер, наші тyпi підхопили кpeмлiвcький фeйк. Уляна Супрун — клінічний професор.

Освіта Уляни Супрун:

Диплом Doctor of Medicine (США) . Навчання на бакалавра природничих наук в галузі біології в Університеті Вейна, США (1981—1985). Навчання на лікарку (Doctor of Medicine) в Університет штату Мічиган, Коледж медицини людини, США (1985—1989). Проміжна річна програма резидентури, лікарня Оаквуд, США (1989—1990). Лікарка-резидентка з радіологічної діагностики, лікарня Синай в Детройті, США (1990—1994). Аспірантура з мамографії та томографічної радіології, лікарня Генрі Форда, США (1994—1995)

Досвід роботи у якості медика:

З 1995 по 1999 роки працювала в діагностичній радіології жіночого здоров’я у Нью-Йорку, згодом стала виконувачкою обов’язків директорки в галузі діагностичної радіології молочних залоз у лікарні Генрі Форда в Детройті

З 2000 року Уляна Супрун працювала заступницею головного лікаря-радіолога в Діагностичній радіології жіночого здоров’я (Медікал Імеджінґ оф Манхеттен), пізніше стала заступницею медичного директора і партнеркою цього медичного центру, де працювала до 2009 року.

А ось яку освіту отримав “новоє молодоє ліцо в командє Зєлєнского” – нинішній Міністр охорони здоров”я Максим Степанов.Pocіянин, хоч і закінчив у 1998 році Донецький державний медичний університет, але його досвід роботи у якості медика, просто вражає грандіозністю та багатим професіоналізмом – у 1990-1992 роках він працював САНІТАРОМ у лікарні!))) Більше в медицині не працював.

Олександр Онищенко

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.

Вам також має сподобатись...