Блоги

Телеведуча: 84% не вселяють довіри – президент не ризикнув піти на відкритий діалог зі своїми прихильниками

Ситуація, яка минулого тижня відбулася в Нових Санжарах красномовно показала, що президент Володимир Зеленський провалили чергове свою обіцянку – спілкуватися безпосередньо з народом, мати постійний діалог, особливо в критичних ситуаціях.

За відсутність такого діалогу під час виборчої кампанії сам Зеленський неабияк критикував Порошенко.

Про це у своєму блозі пише телеведуча і блогер Ольга Лень.

За її словами, в Нових Санжарах за Володимира Зеленського проголосувало 84%. Він постійно всім хвалиться цифрами підтримки. Так чому не поїхав до своїх виборців і не пояснив все? Прекрасний день, щоб “подивитися в очі”. Все як він любить – натовп прихильників, шанс показати себе, тим більше, що з комунікацією, за словами самого ж Зеленського, у нього ніколи проблем не було, він відкрита людина.

Ольга Лень пише, спробував би президент провести діалог про взаєморозуміння там. Корисно потренуватися, перш, ніж будувати глобальні плани на Нобелівську премію. І це точно потрібніше, ніж в Борисполі стрічки перерізати, що так і тхне “совком” проти чого виступав Володимир Олександрович.

Olga Len

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.

Вам також має сподобатись...