Думки

Проблема в тому, що Зеленський, який в економічних питаннях повний нуль, хоче, щоб в економіці все було гладко, але не знає, як це зробити – думка

Станіслав Погорілов зазначив на своїй сторінці в “Фейсбук”, що ніякої конкретної програми у Кабінету міністрів Дениса Шмигаля немає, і це очевидно. Вирішуватися все буде, судячи з усього, ситуативно.

Разом з тим, ніхто особливо і не приховує, що всі українські олігархи можуть, так би мовити, з ноги відкривати будь-які двері в Кабінеті міністрів для вирішення власних корпоративних питань. Натиску Ігоря Коломойського уряд Олексія Гончарука не зміг протистояти достойно. Швидше за все, Кабмін Шмигаля не буде навіть і намагатися робити це.

Однак головна проблема в тому, що Володимир Зеленський, будучи повним нулем в економічних питаннях (хоча і з політичними рішеннями у нього теж далеко не все в порядку), хоче, щоб в економіці все було гладко. Правда, як саме досягти такого результату президент не розуміє. Не розуміє цього, на жаль, і уряд. Тому Кабінет міністрів буде займатися банальним перерозподілом надходжень до державної скарбниці, а “добре в економіці” так і залишиться недосяжним ідеалом.

Stanislav Pogorilov

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.

Вам також має сподобатись...