Думки

Поведінка Зеленського говорить про те, що він звичайний “кидала”, типовий представник української “хуторянської еліти”, який вважає бpexню нормою поведінки – політолог

Андрій Головачов нагадав на своїй сторінці в “Фейсбук”, що раніше Володимир Зеленський підписав меморандум про співпрацю з Міжнародним валютним фондом. При цьому політичний експерт вважає, що своїм підписом президент, в тому числі, і гарантував незалежність Національного банку.

Але вже через 2 тижні Зеленський викликав Якова Смолія, і фактично прямим текстом запропонував йому “вaлити з НБУ”, причому, двічі за день. В результаті вpaжений Смолій все-таки написав заяву про відставку. Тепер давайте проаналізуємо, про що говорить така поведінка президента?

Головачов вважає, що така поведінка гаранта говорить лише про одне – він звичайний “кидала”, типовий представник української “хуторянської еліти”. Такі люди вважають бpexню нормою поведінки.

Причому, Зеленський свої селянські замашки переніс і на міжнародну політику – втім, як і всі його попередники. Найсмішніше в даному випадку полягає в тому, що Зеленський вимагає від чиновників чесної поведінки, демонструючи тим самим свою “селянську наївність”.

Головачев Андрей

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.

Вам також має сподобатись...