Думки

Порошенко: “Звертаюся до президента Зеленського. Рішення має бути прийняте негайно! Такі люди, як піхотинець Андрій (“Підлий”) і їхні дії, їхня сміливість мають бути оцінені високою державною нагородою

Разом з Мариною ми передали фрукти та солодощі воїнам, що лікуються у Київському війському шпиталі. Для мене надзвичайно важливо підтримувати зв’язок з українськими героями. Тож сьогоднішня зустріч із нашими захисниками – особлива.

Радий у черговий раз побачити світлі обличчя кожного. Зокрема, радий потиснути руку нашому славному морському піхотинцю Андрію із позивним «Підлий». У 2013-2014 він пройшов Майдан, а згодом став одним із найкращих наших снайперів.

Пам’ятаєте загибель морського піхотинця Журавля? Коли, на жаль, ми маємо про це казати правду, керівництво держави і керівництво Збройних сил залишили наших поранених. «Підлий» тоді з цим не погодився, і у другий рейд, як офіцер, як найбільш досвідчений розвідник, пішов рятувати товариша.

Звертаюся зараз до президента Зеленського: такі як Андрій і їхні дії, їхня сміливість мають бути оцінені високою державною нагородою. І тут немає політики, бо якщо держава не шанує своїх героїв, вона вимушена буде зупинитися і залишатися окупованою. Таке рішення має бути негайно прийняте. Це буде символом поваги до волонтерів, до добровольців. Це буде символом поваги до військових. Бо не може армія воювати без шани і поваги до своїх героїв.

Тож хочу у черговий раз наголосити: шановні воїни, захисники, волонтери, країна вас дуже любить. Країна пам’ятає про те, що ви для неї робите. Слава нашим захисникам і Слава Україні!

Петро Порошенко

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.

Вам також має сподобатись...