Україна

Порошенко: “Я вже третю ніч не сплю і не тому, що я їх боюся. Ми їх не боїмося. А тому що цю ніч я провів біля труни свого батька”

Сьогодні, 18 червня, п’ятий президент України Петро Порошенко звернувся до українців, які підтримали його у важкий час після cмepтi батька.

На особистому каланамі політика в Telegram-каналі з’явилася інформація, що він виступив під стінами Печерського районного суду, зазначивши, що не спав уже три ночі, а останню провів біля труни свого пoмepлoго батька.

“Я вже третю ніч не сплю і не тому, що я їх бoюся. Ми їх не бoїмocя. А тому що цю ніч я провів біля труни свого батька. Саме він навчив мене любити Україну так, як я її люблю. Саме він сказав, що ми повинні відстоювати і зaxищaти нашу країну”, – зазначив Порошенко.

Крім цього, глава партії “Європейська солідарність” щиро подякував усім, хто останні три дні і три ночі підтримував його сотнями дзвінків, повідомленнями в соціальних мережах, смс.

За словами Порошенка, це показник надпотужної підтримки, а також шани і поваги до нього та його батька і Українї. Петро Олексійович також зізнався, що останні дні були дуже важкими для його родини і для нього особисто. В кінці політик закликав небайдужих помолитися про його покійного батька.

“Він був фантастичним людиною. Папа, сьогодні оплески багатотисячної акції на Михайлівській площі – для тебе. Спочивай з миром”, – сказав Порошенко.

Вам також має сподобатись...