Блоги

Політолог: Президент України на зустрічі з бізнесменами у Чернівецькій області проговорився. Зеленський хоче долар по 30-ть.

Автор публікації відомий український політолог Віктор Бобиренко.

Пряма мова:

Іноді краще жувати, ніж говорити

Президент України на зустрічі з бізнесменами у Чернівецькій області проговорився:

– Те, що мільйони недоотримали підприємства і закрилися через цей курс, – це правда. Ми з цим бopoлися з самого початку моєї каденції. Всі навколо нас говорили, що у нас незалежний банк. Так, і ми підтримуємо незалежність НБУ, але говорили всім, що як ми можемо жити, якщо у нас навіть бюджет порахований за курсом 30, а гривня, ви бачите, яка у нас. Нам говорили, що це ринкові умови, банк незалежний і т.д…

Розкажіть усім соратникам Зе! що президент хоче долар по 30-ть. І типу да, ми визнаємо, що НБУ має бути незалежний, але курс має бути по 30-ть (це як і рибку з’їсти і …)

Ще одне підтвердження, чому зняли Смолія. І що на це надоумили Зеленського олігархи. Яким потрібна cлaбка гривня, щоб мати прибуток на експорті. Тепер буде так:

1) Надpyкують бабок

2) піднімуть мінімальні зарплати на 277 грн. Усі побіжать цілувати Бубочці руки: “Маладєц, спасітєль”. Паралельно скількись десятків мільярдів вкинуть у “Велике будівництво” із ЗАПРЄДЄЛЬНИМИ ВIДКАТАМИ У 40%.

3) потім під надpyкoвані гроші бакс стане по 30-ть.

4) споживчі ціни виростуть на 10-15%.

5) молодій вчительці тих 277 гривень і знову не вистачить на шось путнє купити.

Зате Бубочка справився.

Але олігархам дійсно вигідно, на відміну від вчительки.

Але то таке.

Головне аплодисменти

Віктор Бобиренко

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.

Вам також має сподобатись...