Блоги

Політолог: плювати хотіли канали Медведчука на порушення ліцензій, зaкoнiв України і здорового глузду. Прокатить, бо тепер немає кому протистояти.

Україна повертається в обійми “руского міра” на семимильній швидкості. На новорічні та різдвяні свята на каналах, які пов’язують з кумом Путіна, лідером “ОПЗЖ” Віктором Медведчуком, протестували українське суспільство на предмет реакції на мocкoвський шабаш.

Побачили, що народ схвалив і тепер включилися по повній. Про це у своєму блозі пише блогер і політолог Андрій Смолій.

Він зазначає, на каналі “112 Україна” транслюються програми російського федеративного каналу “Росія 1”. І так протягом усього дня. Це називається “святковий прайм”. Відбувається повноцінне повернення України в “рускомірний” інформаційний простір, народ радіє, спостерігаючи по ТБ, як демонструють шароварщину актори дуету “Кролики”, а в цей час президент Зеленський звільнив двох проукраїнських членів Нацради з ТБ і радіомовлення.

Андрій Смолій пише, і плювали канали Медведчука на порушення ліцензій, законів України та здорового глузду. Прокатить, тому що тепер нікому протистояти. Країна в усіх сферах розгортається під Росію. Ще трохи і гастролери Кремля, приїдуть з концертами до Києва.

Андрій Смолій

Вам також має сподобатись...