Думки

Пане президенте! В мене для вас погані новини… Чому? Бо ви – зло, пане президенте. Для моєї країни, для мого народу, а значить, для мене.

В мене для вас погані новини, пане президенте. Чи то ваша мама (за звичкою), чи то ваша дружина (за необхідністю), чи то ваше пекельне оточення (зі злим умислом) досі тримають вас в тепленькій ванночці і в м’якеньких пелюшках, розповідаючи про проплачених порохоботів.

Упс, пане президенте. Ми – не боти. #яНеБот!

Я – реальна людина з реального життя, з реальною відкритою сторінкою. Я зневажаю вас абсолютно безоплатно, не маючи жодного матеріального зиску.

Чому? Бо ви – зло, пане президенте. Для моєї країни, для мого народу, а значить, для мене. Злом є ваша дубоголовість, недалекоглядність, брак освіти, культури, моральних чеснот. Вишенькою на цьому протухлому образі є ваша нечувана пиха і жалюгідне боягузтво та малодушність.

Ви поняття зеленого не маєте, якою країною вам випало керувати. Ви її не розумієте, не відчуваєте, вона вам НЕ БОЛИТЬ. Ви – малорос типовий, примітивний, вульгарний.

Єдина зрозуміла вам позиція в стосунках з вopoгом – це або на напівзігнутих, або на колінах. Пане президенте, те, куди ви вдивляєтесь, не очі путіна, а щось інше, і бачите ви зовсім не мир! Не ганьбіться!

А хто ж ваша реальна підтримка, пане президенте? Звісно, не «боти», як ми,а ідейно-зелені?

Журбинка, одначе. З кількох Віче, що проходили в Києві, я була на двох. Сотня гривень туди, сотня назад, сотня по місту, мінус єдиний вихідний день.

Ви уявляєте кількість ваших прихильників, які свідомо та ідейно рвонуть підтримувати вас за власні кровні? Бу-га-га, пане президенте. БУ-ГА-ГА… «Велелюдні» мітинги на вашу підтримку ми вже бачили. І це ще вони дійсно були велелюдними в порівнянні з майбутніми. Ваш виборець, пане президенте, це такий собі телегерой Свєтлакова, який пошкрябує пузо і коментує все, що йому мажуть кypви з 1+1.

До речі, ваші прихильники в зелених групах масово обговорюють сюжети серіалів, в яких влада придумувала якісь трешеві повороти, типу xвopoб, cмepтi тощо, аби врятувати шкуру і рейтинг. Ваші ж виборці в гріш вас не ставлять, і вони впевнені, що ви брешете, як дихаєте.

Вам сподобалась булава? Ви вже натякаєте про другий термін?
Продумуйте шляхи відступу. Назавжди. Геть. Запишіть драматичний відосік для зебенят, звинувачуйте у всьому Пороха і здрисніть на віки вічні.

Бо дуже-дуже багато свідомих, ідейних, вкрай вмотивованих людей вже готові потривожити вас у вашій тепленькій ванночці. Не гайте часу. Геть!

Svitlana Samarska

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.

Вам також має сподобатись...