Блоги

Омелян: президент в нар**тичнoму угарі шарится по чатах і тримає все під контролем! Може, все ж аналізи здасте, Олександрович?

Колишній міністр інфраструктури Володимир Омелян пише на своїй сторінці в соцмережі Facebook, для того, щоб зрозуміти, що ж відбувається в країні потрібно проаналізувати лише останні події.

У неділю вuбyxає будинок. Зaгuнyли люди. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль публічно обіцяє кошти, але вони досі не виділені.

На Західній Україні повені, зaгuнyли люди, знuщeнo інфраструктуру і десятки будинків. Люди просять хоча б про якусь допомогу, адже втратили все, що наживали на протязі всього життя. Засоби досі не виділені.

Володимир Омелян розповідає, коли він працював в уряді, в таких випадках в той же день проводилося позачергове засідання Кабміну і виділялися кошти з Резервного Фонду.

Президент або глава уряду вилітав на місце події і особисто оглядав територію, оперативно приймав рішення, як далі діяти.

“Україна, наші дні: Президент в нар**тичному угарі шарится по чатах в вайберi, знімає відео і пoгpoжyє водіям. “І тримає все під контролем!”. Що він може тримати під контролі, якщо він досі не зрозумів, де він знаходиться? Може, все ж аналізи здасте, Олександрович?”, – резюмував Омелян.

Volodymyr Omelyan

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.

Вам також має сподобатись...