Думки

Омелян до прем’єра Шмигаля: “Переглянув виступ високоповажного Прем’єр-міністра. Не дуріть президента, не дуріть себе, не дуріть нас!”

Володимир Омелян прокоментував виступ прем’єр міністра України Дениса Шмигаля.

Пряма мова:

Ви ж знаєте, я людина толерантна і спокійна.

Поки не уривається терпець.

Переглянув виступ високоповажного Прем’єр-міністра на ICTV, якого знаю ще зі Львова.

Щодо корисності нарад з Президентом – це яскраво змалював ще попередник пана Шмигаля. Головне – щоб пан Президент не нервували, а те, що він нічого не розуміє і нічого порадити не може – це загальновідомий факт.

Але останній абзац фб-посту пана Шмигаля мене просто добив.

1. Які “всі” необхідні умови для зростання матиме наша промисловість в цьому році?! Чоловіче, в тебе падіння ВВП на 10-15% в 2020, стрімке падіння промисловості, мільйони безpoбітних вже на вулицях.

2. Велике будівництво.
Те, що Ви об’єднали наш Дорожній Фонд з нашим Державним Фондом регіонального розвитку, скоротили їх фінансування і назвали все це “Великим Будівництвом” – від цього воно великим будівництвом не стало. І 150 000 нових робочих місць Ви там не створите, як і не створите загалом 500 000 нових робочих місць у травні. Не дуріть президента, не дуріть себе, не дуріть нас!

3. По авіації у Вас – нуль. Одна фантазія. Гіперлуп – набагато реальніше!

4. Вагонобудівна сфера. Навіть якщо Ви знайдете гроші в спорожнілому державному бюджеті, бо Укрзалізницю Ви вже добили, ні вагонів, ні локомотивів Ви збудувати не встигнете. Бо на це потрібен час, якого у Вас немає.

5. Мультиплікатори, додаткові робочі місця в супутніх галузях і інші мудрі слова – забудьте. Ви досі власну програму не спроможні розробити, елементарний порядок три тижні готуєте, план дій виходу з кpuзи все ще не готовий. А мільйони людей вже сьогодні на вулицях….

Якщо Вам цікаво, то американська компанія Virgin Galactic провела випробовування космічного корабля Unity для суборбітальних екскурсій.

Можливо, ця інформація Вам буде корисною в подальшому

Volodymyr Omelyan

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.

Вам також має сподобатись...