Суспільство

Омелян: Черговий сюрприз і знову миле співпадіння. Минулої п’ятниці мене було запрошено на допит до НАБУ у якості свідка. Незважаючи на це мені намагаються вручити підозру..

Автор публікації ексміністр інфраструктури України Володимир Омелян. Пряма мова: 

Черговий сюрприз і знову миле співпадіння. 

Минулої п’ятниці мене було запрошено до НАБУ дати додаткові покази у кримінальному провадженні щодо зниженням Урядом України портових тарифів і зборів на 20% у 2018 році. Нагадаю, що зниження тарифу здійснювалося для збільшення товаро/вантажопотоку. Завдяки цьому зниженню морська галузь продемонструвала у 2018-19 рр ріст більше, аніж на 20%, і росте досі, незважаючи на кризу! 

Оскільки, у цей час у мене вдома відбувався обшук ДБР, допит у НАБУ перенесли на цю п’ятницю. 

Незважаючи на те, що мене було запрошено на допит у якості свідка, детектив НАБУ намагається вручити мені підозру, що зменшення портових тарифів і зборів призвело до скорочення доходів державного бюджету і я (хоча це було колегіальне рішення Кабміну) завдав збитків державі. 

Це, безумовно, прецендент і тепер будь-який уряд, який полегшує тиск на бізнес, займається дерегуляцією, скорочує ЄСВ, зменшує інші податки – може бути звинуваченим у шкідництві. 

Шкода, що НАБУ на очах перетворюється на ДБР-2. 

До речі, першим було провадження по Раянейр. Там я теж «завдав» збитків. 

Vitaliy Shabunin – ти точно певен, що хлопці займаються боротьбою з топ-корупцією? 

American Chamber of Commerce in Ukraine, European Business Association, Andy Hunder, Anna Derevyanko – я би попросив Вашої реакції і юридичної підтримки. 

Володимир Зеленський, дуже дякую.

Володимир Омелян

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.

Вам також має сподобатись...