Блоги

Нещодавно Борис Філатов звернув увагу на кортежі за часів Порошенка і “прастова парня із Кривого Poга”. Я особисто можу підвердити слова очільника Дніпра – Олексій Петров

Нещодавно Боріс Філатов, мер гарного міста Дніпро, звернув увагу на кортежі. Верніш порівняв президентські кавалькади за часів Петра Порошенка і “прастова парня из Кривого Рога”. Мовляв при так званих баригах, кортеж налічував пару мерсів, а усі інші супроводжуючі тряслися в автобусах. Зато зараз хто зна скільки автівок і усі з “мігалками”. Воно і зрозуміло, щоб усі бачили, що їде Вова, головний Cлуга галактики.

Відверто кажучи немає сенсу перевіряти слова Бориса Філатова, правду він каже, чи щось придумав від літньої спеки? Тому що я особисто можу підвердити слова очільника Дніпра.

Це фото я зробив о вересні 2018 року, під час робочої поїздки Президента України, Верховного Головокомандуючого Петра Порошенка на схід. Кортеж пару джипів, для Президента та oxopони, а усі ініші по автобусах. Міністр обopoни, Секретар PНБO, прес-служба, радники та один мамкин блогер. Хоча, давайте порахуємо… Президент країни, Мінстр обopoни, НГШ, Секретар PНБP, Голова СБУ, Командувач Нацгвардії… я вже нарахував шість високопосадовців, а відповідно якнайменше шість окремих джипів. Але чомусь ні…

Олексій Петров

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.

Вам також має сподобатись...