Без категорії

Наша спортсменка стала першою в паралельному слаломі! Вітаємо українську сноубордистку Аннамарі Данчу із золотом Кубка Європи у Швейцарії!!!

Вітаємо українську сноубордистку Аннамарі Данчу із золотом Кубка Європи у Швейцарії!!! Наша спортсменка стала першою в паралельному слаломі! Так тримати!!!

Срібло виборов українець Василь Кашелюк.

Два роки тому українка з незвичним ім’ям Аннамарі виграла для України першу в історії медаль чемпіонату світу зі сноуборду. Це був справжній прорив!!! Втім, дорога до “золота” була не легкою.

Аннамарі Данча народилася на Закарпатті в родині спортсменів. Дівчинку назвали на честь своїх бабусь Анни та Марії. Вже з дитинства почала разом із батьком кататися на лижах, а згодом вирішила серйозно займатися спортом. Спочатку поєднувала гірськолижний спорт із сноубордом, а з часом за порадою тренера віддала перевагу катанню на дошці.

У 19 років Аннамарі стала чемпіонкою світу зі сноуборду серед юніорів. Тричі вигравала золоті нагороди Кубка Європи у гігантському слаломі, виступала на трьох Олімпіадах. І нині у пречудовій формі!!!

Вам також має сподобатись...