Суспільство

Коли “Квартал” жартував і ображав, це норма, сатира. А тут, коли сказали правду в обличчя, не сподобалося, емоції почали грати, – блогер

Вчора багатьох здивувала реакція президента України Володимира Зеленського після виступу з парламентської трибуни нардепа від “ЄС” Олексія Гончаренка. У перерві засідання парламенту президент швидко попрямував з президентської ложі до Гончаренка в самий кінець залу, де відкрито попередив нардепа більше ніколи не переходити з ним на особистості.

Коментуючи інформацію, блогер Семен Кабакан зазначив, на численних фото та відео видно, як Зеленський підскочив, побіг і почав з’ясовувати стосунки. Пoгpoжyвав, попереджав. Поведінка чисто інфантильної людини, причому глибоко закомплексованого. Тобто, коли актори “Студії Квартал 95” жартували і обpaжали, це норма. Це своєрідна політична сатира, гумор. А тут, коли сказали правду в обличчя, не сподобалося, емоції почали грати.

“А що у виступі Гончаренка не так? Що економіка в одному місці? Що пенсії не підвищили? Соціальні стандарти? Можливо, закінчив епоху кумівства? Перестали брехати? Ні, це все відбувається у нас на очах! Виходити і говорити протилежні речі, це лицемірство”, – написав Семен Кабакан. В

ін додає, всі люди, які приходять і йдуть, нічого не вирішують, вся відповідальність лежить виключно на Зеленський. Тому від змін в Кабміні виграли тільки олігархи, які завели туди своїх нових людей. А Офіс президента і його глава, продовжують згодовувати нам шоу.

Semen Kabakaev

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.

Вам також має сподобатись...