Думки

Я рiзкo негативно ставлюся і до Зеленського, і до його команди, і до того, що роблять ці люди, відбираючи роки життя в українців – Гончаренко

Олексій Гончаренко, відповідаючи в ході інтерв’ю Олесі Бацман на запитання, чи погодився б він зайняти зараз посаду, наприклад, міністра закордонних справ, якби така пропозиція надійшла від Володимира Зеленського, заявив, що його “ні” було б категоричним.

Народний депутат від партії “Європейська солідарність” пояснив, що у нього є відразу кілька причин, за якими він категорично не може прийняти таку пропозицію від нинішнього президента.

За словами Гончаренка, міністр у будь-якому випадку повинен реалізовувати якусь програму дій. Тим часом в голові у Зеленського судячи з усього, немає ніякої чіткої програми. Народний депутат також додав – він різко негативно відноситься і до самого президента, і до його команди, і до того, що роблять ці люди. Як мінімум, вони відбирають в українців роки життя через свою бездарність.

Крім того Гончаренко вважає, що якби він все-таки став міністром, то десь за рогом все одно “кварталівці” Зеленського перешіптувалися б з росіянами, “пиляли бабло”, і робили речі, які йому категорично не підходять. Адже нинішня влада явно веде Україну не туди. Вірніше, ці люди своєю бездіяльністю сприяють тому, що некеровану країну хвилями несе не туди.

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.

Вам також має сподобатись...