Думки

Гриценко: Це не помилка, чи відсутність інформації. І це не кадровий голод. Це – впертість. Абсолютно не зрозуміла, на рівному місці. В країні немає потужніших кандидатів на пост міністра освіти?

Анатолій Гриценко прокоментував призначення в.о. міністра освіти і науки Сергія Шкарлета. 

Пряма мова: 

“Це не помилка, чи відсутність інформації. І це не кадровий голод. Це – впертість. Абсолютно не зрозуміла, на рівному місці. В країні немає потужніших кандидатів на пост міністра освіти? 

Немає авторитетніших? Немає не спійманих на плагіаті, за що в нормальних країнах замість призначення негайно звільняють? 

Є такі кандидати. І їх чимало, щоб не зашквареного вперто проштовхувати, а прийняти відповідальне виважене рішення. Натомість президент, нарвавшись на несприйняття кандидата в Раді, проламує свій хибний вибір через Кабмін. 

Там шмигалі проголосують за все підряд, як скажуть згори. Було б не страшно, якби країна рухалася догори, а не падала в некерованому штопорі…” 

Анатолій Гриценко

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.

Вам також має сподобатись...