Думки

Геращенко: Це не фракція. Це зграя шaкaлiв. Випадкові люди в ВР, які руйнують парламентаризм. Новий уряд чекає та сама доля

“Це був дуже важкий день. Держава летить в прірву. Слуги бездумно голосують за уряд без програми, без стратегії, без ідеологіі, за людей, яких вони бачать вперше в житті, щоб через півроку призначити вже цей «новий уряд для людей» цапами- відбувайлами, винними в усіх бідах людей.

Слуги кричали нам: «досить займати час ВР і самопіаритися, давайте голосувати», – коли ми вимагали обговорення. Це якась тупикова гілка еволюції парламентаризму, повна деградація. Ім все одно, кого ім наказали призначити в уряд. Все рівно , що буде з краіною, в якої немає стратегії.

Слуги , які ще півроку тому заглядали в очі новим міністрам і новому генпрокурору, сьогодні без всяких докорів сумління відправили цей свій уряд в утиль і завтра планують так само відправити у відставку прокурора. Це не фракція. Це зграя шaкaлiв…, безпринципних зрадників , без комплексів, без правил, без авторитетів, без гідності. Випадкові люди в ВР, які руйнують парламентаризм.

Я пишаюся нашою фракцією, всі виступи якої були сьогодні – ПРАВДОЮ і називали речі своїми іменами. Дякую сміливості Ivanna Klympush-Tsintsadze, Микола Княжицький, Ніна Южаніна, Олексій Гончаренко, Volodymyr В’ятрович, Софії Федині, Артуру Герасимову.

А відставлених не шкода, бо ви дорослі хлопці і дівчата й бачили, з ким зв’язалися.

Новий уряд чекає та сама доля. Бо за них сьогодні голосували шакали, які перші їх і зжеруть.”

Ірина Геращенко

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.

Вам також має сподобатись...