Суспільство

Геращенко: Якщо згорнути медреформу, то українські лікарі поїдуть з країни, незважаючи на закриті Зеленським кордони

Ірина Геращенко заявила, виступаючи в ефірі телеканалу “Прямий”, що нинішня влада обов’язково повинна продовжити медичну реформу.

За словами народної обраниці від партії “Європейська солідарність”, якщо у вітчизняній медицині законсервувати ситуацію, залишивши все, як є зараз, то українські лікарі почнуть масово виїжджати з країни, і закриті Володимиром Зеленським кордони в даному випадку не допоможуть.

Геращенко повідомила, що вона відвідала ту саму обласну лікарню, в якій минулого тижня побував міністр охорони здоров’я. Так ось – самі медики розповіли, що у них прекрасний колектив, в якому працюють справжні професіонали. Однак проблема в тому, що багато медпрацівників зараз їде за кордон.

Народна обраниця пояснила, що в даний час у наших медиків є тільки одна мотивація працювати – це клятва Гіппократа. Більше нічого у них немає – погодьтеся, що зарплата лікаря в 4-5 тисяч гривень навряд чи є хорошою мотивацією. Тому згортання медреформи призведе лише до відтоку лікарів, незважаючи на закриті президентом кордони.

Вам також має сподобатись...