Суспільство

Дозвіл на роботу ломбардів в період кapaнтину пpoдавив міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства – ЗМІ

Ігор Петрашко, як повідомляє видання “Обозреватель”, посилаючись на власні джерела, буквально продавив дозвіл працювати в період карантину для ломбардів та оптових ринків.

По суті, міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства, вирішив піти на поступки бізнесу, правда, зроблено це було вибірково.

На думку Петрашко, саме цим сферам зараз потрібно дозволити особливі умови роботи. Виходить, що міністр керувався наступною логікою – в період кapaнтинних обмежень будуть відносити останнє майно в ломбард, і активно закуповуватися на оптових ринках.

Мотивація міністра, м’яко кажучи, цікава.

Втім, його попередник працював приблизно в такому ж ключі.

Нагадаємо, що Тимофій Милованов чомусь не прийняв рішення заборонити експортні поставки медичних масок. Замість цього колишній керівник Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства заявив, що маски українці повинні були купити заздалегідь, і він не бачить ніяких причин для обмеження експортних можливостей бізнесу. Петрашко, дозволяючи роботу ломбардів та оптових ринків, також говорив про турботу про український бізнес.

Вам також має сподобатись...