Без категорії

“Дмитро, коли ти покажеш Україну?. Друзі, ви просили – ми виконуємо. Зовсім скоро. Ми покажемо популярні місця для відпочинку з нового ракурсу і відкриємо нові туристичні напрямки” – Дмитро Комаров

“Дмитро, коли ти покажеш Україну?. Друзі, ви просили – ми виконуємо. Зовсім скоро. Ми покажемо популярні місця для відпочинку з нового ракурсу і відкриємо нові туристичні напрямки. Місць для відпочинку у нас настільки багато, що цілого літа не вистачить, щоби об’їхати всі!”, – ділиться автор популярної програми “Світ навиворіт” Дмитро Комаров.

Отже, 9 травня на “1+1” стартує новий авторський тревел-проєкт “Мандруй Україною з Дмитром Комаровим”. Телеведучий підготував його спеціально до 30-річчя Незалежності України.

Напередодні старту Дмитро презентував яскраву відеонарізку найкрасивіших місць України. Острів Джарилгач, Говерла, рожеві соляні озера в Херсонській області, заповідник Асканія-Нова, українська “пустелю” Олешківські піски…

“Неймовірні куточки, фантастична природа і неземна краса. І це – лише мала частина того, що ми зняли. Краще попереду!”, – ділиться Дмитро.

Саундтреком до відео стала пісня “ШУМ” української групи GO-A, яка зовсім скоро стане представником України на Євробаченні.

Сам Дмитро каже, що після 10+ років подорожей по всій планеті, отримав нереальне задоволення від великої експедиції по Україні, і говорив “вау” кожен день.

“У нас неймовірні, дуже гостинні люди, фантастично смачна їжа, чарівна природа і безмежні можливості для розвитку туризму. Потенціал, щоби стати однією з найбільш туристичних країн Європи”, – підкреслює він.

Вам також має сподобатись...