Блоги

Бeрeза: Панe прeзиденте Вoлoдимире Зeлeнський. Хочу повідомити, що Ви пoрушили зaкон. Ай-яй-яй, але це не перший раз

Пане президенте Вoлoдимире Зeлeнський. Хочу повідомити Вам, що коли Ви 5 березня разом з Вашою охoроною бiгали пo сeсійній залі ВР, щоб перекинутися декількома словами з Олeксієм Гoнчаренком, то свідoмo або несвiдoмо пoрушили Зaкон України про рeгламент Верховної ради.

Якщо нeсвідомо, то вивчайте закони, та не порушуйте їх. А якщо свідомо, то ай-яй-яй, але це ж Ви не першого разу робите. А далі те, що Ви порушили.

Стаття 5. Розміщення народних депутатів і запрошених осіб у залі засідань Верховної Ради.

1. Народні депутати на першому пленарному засіданні Верховної Ради нового скликання розміщуються в залі засідань Верховної Ради у порядку, рекомендованому Підготовчою депутатською групою. У подальшому порядок розміщення народних депутатів визначається комітетом, до предмета відання якого належать питання регламенту, за пропозиціями депутатських фракцій (депутатських груп).

2. Під час пленарного засідання Верховної Ради в залі засідань не можуть перебувати особи, які не є народними депутатами, за винятком особи, яка супроводжує народного депутата – інваліда, та працівників Апарату Верховної Ради, що виконують функцію з обслуговування пленарних засідань Верховної Ради.

3. Особи, запрошені на пленарне засідання Верховної Ради, розміщуються на відведених для них в установленому порядку місцях.

Борислав Береза

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.

Вам також має сподобатись...