Думки

Береза: Новим мiнiстром oбoрoни може стати людина, яку пiдoзрювaли в дeржaвнiй зрaдi

Відомий український блогер, екснардеп Борислав Береза на своїй сторінці в “Фейсбук” пише, що Андрій Загороднюк повідомив після Мюнхенської конференції з безпеки про готовність Північноатлантичного альянсу до посилення співпраці підвищенні до кінця року статусу України до рівня партнера НАТО з розширеними можливостями.

За словами політика, в Кремлі це викликало сильне роздратування, і Володимир Путін поставив Дмитру Козаку завдання не дозволити реалізувати це.

Береза ​​пояснює, що перешкодити посиленню співпраці України і НАТО було вирішено шляхом заміни керівника Міністерства оборони.

Замість Загороднюка на чолі оборонного відомства необхідно поставити людину, яка буде або зривати реалізацію реформ, або банально саботувати цей процес. І ось від «слуг народу» надходить інформація, що новим главою Міноборони може стати Андрій Таран.

Береза пише, що навколо цієї людини раніше розгоралося відразу кілька великих скандалів.

Таран, наприклад, був звільнений з СЦКК режиму припинення вогню на Донбасі в зв’язку з підозрою в скоєнні державної зради.

Відповідне повідомлення опублікували на офіційному акаунті РНБО в Твітері. Однак потім повідомлення видалили, заявивши, що акаунт був зламаний, а розслідування по дeржaвнiй зрaдi Тарана зам’яли. Це дозволило йому уникнути відповідальності, і продовжити службу в СУ на посаді замкома Сухопутних сил.

Борислав Береза

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.

Вам також має сподобатись...